9.03.2017 (07:23)

Družstvo: Mladší dorost U 17

Soupeř: MSK Břeclav - FKM Podluží 5:1 (2:1)

Hřiště: Břeclav Lesní 10 UT 5.3.2017 – 13:00

V neděli jsme se v ideálním počasí utkali s kategorií U 17 Podluží. My jsme měli tentokrát velké problémy se skládáním sestavy, ani jeden náš brankář nebyl k dispozici, takže chytal gólman U 19 Mira Turek. A aby nás bylo aspoň jedenáct, pomohli nám Honza Zonyga a Kuba Pavlík, dvoutisícovky povýšené do U 19. Každý z nich odehrál poločas.

Do utkání jsme vstoupili velmi ospale a nesoustředěně, ale vzhledem k okolnostem to tentokrát bylo pochopitelné. Soupeř hrozil přes kvalitní individuality Kuriala a Markova a první půli jsme tak se štěstím vyhráli 2:1. Hra ale byla naprosto vyrovnaná.

Ve druhém poločase už jsme se uklidnili, rozběhali a začali jsme hrát svoji hru. Dali jsme tři góly, soupeř odpadl a skóre mohlo být i podstatně vyšší.

Další, už poslední, přípravné utkání odehraje mladší dorost MSK o víkendu 18.-19.3. proti U 19 Velkých Němčic. Čas a místo bude ještě upřesněno, záměrem je, aby se hrálo v generálce na jarní sezónu na přírodní trávě.

Na závěr mého působení v MSK Břeclav chci poděkovat klukům, rodičům a kolegům za téměř tři roky úspěšné a dobré spolupráce a vedení klubu za projevenou důvěru. A do budoucna přeji jim i celému břeclavskému fotbalu hodně úspěchů a fotbalové radosti.

Miroslav Turek (80) – Ondřej Štěpanovský (80), Adam Duchoň (80), Aleš Radakovič (80), Zdeněk Pospíšil (80) – Jakub Blaha (80), Šimon Zapletal (80), Boris Čapka (80), Lukáš Sláma (80) - Jan Zonyga (40), Marek Kališ (80)

Náhradníci: Jakub Pavlík (40)

Trenéři: Josef Jírava, David Pazdera

Góly: 12´ 1:0 Sláma – pokutový kop po faulu na Kališe

27´ 2:0 Zonyga (Čapka) - vysunutí za obranu a obstřelení brankáře

28´ 2:1 - rychlá kombinace naší obranou

43´ 3:1 Čapka - odebrání míče a individuální akce

56´ 4:1 Pavlík (Čapka) - centr z pravé strany zapadl za brankáře

57´ 5:1 Pavlík - krásná střela z velké vzdálenosti halfvolejem