1.03.2017 (07:36)

Družstvo: Mladší dorost U 17

Soupeř: FC Veselí nad Moravou - MSK Břeclav 0:11 (0:6)

Hřiště: Veselí nad Moravou UT 25.2.2017 – 12:00

V sobotu jsme se utkali za slunečného počasí na kvalitní umělé trávě ve Veselí nad Moravou s domácím mladším dorostem. Soupeř měl ale bohužel k dispozici málo hráčů ročníků 2000 a 2001 a tým doplnil staršími žáky ročníku 2002, takže nám, i přes některé dobré pasáže, kvalitní napadání v první půli a velkou snahu, nedokázal klást výsledkově větší odpor.

V zápase jsme dali příležitost navrátilcům po nemocech a zraněních, kluci si vyzkoušeli různé posty v sestavě, všichni měli vysokou minutáž, zaměřili jsme se na konstruktivní hru s větší kontrolou míče a rozvíjeli jsme kondici v zápasovém zatížení. A také jsme si s chutí zastříleli.

Rodičům děkujeme za fandění v zápase a především dopravu hráčů do místa zápasu, tentokrát to byla trochu delší cesta. Už v neděli 5.3. hrajeme ve 13:00 na UT na Tatranu další přípravné utkání s mladším dorostem FKM Podluží. Přijďte se podívat a povzbudit nás, jste srdečně zváni.

Štěpán Malhocký (80) – Jakub Blaha (60), Simon Kaňa (80), Aleš Radakovič (60), Adam Žůrek (66) – Marián Borovský (63), Matěj Kristoň (45) Boris Čapka (80), Lukáš Sláma (52) - Patrik Ďurina (59), Marek Kališ (68)

Náhradníci: Zdeněk Pospíšil (60), Adam Duchoň (49), Ondřej Štěpanovský (48)

Trenéři: David Pazdera, Josef Jírava

Góly: 2´ 0:1 Kališ (Borovský) – pod sebe zprava a střela do prázdné brány

5´ 0:2 Ďurina (Žůrek) - průniková přihrávka a sám na gólmana

9´ 0:3 Kališ (Žůrek) - křížný míč za obranu, převzetí na prsa a obstřelení brankáře

13´ 0:4 Kališ (Kristoň) - přihrávka za obranu a sám na gólmana

14´ 0:5 Kristoň (Kališ) - střela ze šestnácti metrů k tyči

26´ 0:6 Kališ (Ďurina) - centr do vápna a střela v pádu

50´ 0:7 Ďurina (Sláma) - křížný míč za obranu a střela pod břevno

60´ 0:8 Ďurina (Žůrek) - přihrávka za obranu a přehození brankáře

64´ 0:9 Kališ (Kaňa) - přihrávka pod sebe zprava a střela patičkou

65´ 0:10 Kristoň (Kališ) - přihrávka pod sebe zleva a střela do prázdné branky

68´ 0:11 Kališ (Borovský) - přihrávka pod sebe zprava a střela do prázdné branky