26.08.2016 (07:33)

Družstvo: Starší dorost U 19

Soupeř: AFC Humpolec - MSK Břeclav 1:1 (1:1)

Hřiště: Humpolec 24.8.2016 – 15:15

Ve středu zavítal starší dorost MSK Břeclav do Humpolce, kde jsme svedli náročné utkání o body do tabulky Moravskoslezské dorostenecké divize - skupiny D.

Do utkání jsme dobře a aktivně vstoupili a po několika nebezpečných útocích na obou stranách jsme po rychlém protiútoku zakončeném Denisem Bartlem šli do vedení. Soupeř ale postupně převzal iniciativu a začal se prosazovat do gólových příležitostí. Nevěděli jsme si rady zejména s urostlým útočníkem domácích s číslem jedenáct Dominikem Rážkem. V několika jeho vyložených šancích nás podržel brankář Michal Huebl. Nakonec jsme mu ale nabídli vyrovnání na zlatém podnose sami, když při jednom z našich až příliš pozvolných postupných útoků přišla chybná přihrávka na naší levé straně, ztráta, přihrávka za obranu a vyrovnávací gól Rážka.

Ve druhé půli jsme se dostali pod tlak soupeře, paradoxně jsme ale měli dvě velké šance na to jít z protiútoku do vedení. Zejména akce dvojce René Pekaj - Bartl po gólu přímo volala. Bohužel v 77. minutě neudržel nervy na uzdě Denis Bartl a po druhé žluté kartě byl vyloučen. Pak už jsme se vyloženě zaměřili na udržení bodu. Paradoxně jsme ale mohli strhnout vítězství na naši stranu, když v 87. minutě nastřelil Martin Krevňák po individuální akci po naší pravé straně břevno soupeřovi brány. Celkem vzato ale musíme být rádi, vzhledem k průběhu utkání, za bod získaný na soupeřově hřišti.

Michal Huebl (90) – Petr Dřevěný (90), Boris Čapka (45), Milan Kurdík (90), Marek Tkadlec (90) – David Nejezchleba (87), Martin Krevňák (90) Adam Bařina (90), René Pekaj (90) - Denis Bartl (77), Jakub Malhocký (60)

Náhradníci: Josef Knézlík (45), Jan Zonyga (30), Erik Lepka (3), Simon Kaňa (0), Miroslav Turek (0)

Góly: 20´ 0:1 Bartl (Malhocký) – zakončení ve vápně po rychlém protiútoku dvojice hráčů

42´ 1:1 - ztráta míče v postupném útoku a únik za obranu fyzicky vyspělého útočníka