20.02.2017 (07:28)

Družstvo: Mladší dorost U 17

Soupeř: MSK Břeclav - FK Poprad 5:3 (5:1)

Hřiště: Břeclav Lesní 10 UT 11.2.2017 – 11:30

V sobotu jsme se na umělé trávě na Tatranu utkali s týmem Popradu. Soupeř vede druhou ligu, skupinu východ, mladšího dorostu na Slovensku a celkově jde tento klub svou úrovní rychle nahoru. Očekávali jsme proto velmi náročný zápas.

V prvním poločase jsme ale podali vynikající výkon a hostující tým jsme skoro k ničemu nepustili. Gól vstřelil po své jediné střele v této části hry, naopak my jsme skórovali pětkrát a měli jsme spoustu dalších šancí. Hlavně byl ale potěšující způsob hry. Hráli jsme fotbal, který bychom chtěli předvádět pokaždé, a po celý zápas. Kombinační, na jeden, dva doteky, s nabídkou hráčů, v pohybu, s náběhy po stranách, s napadáním a zkráceným hřištěm. Bohužel ve druhé půli upadl náš výkon do průměru a soupeř nás začal přehrávat. Vítězství jsme nakonec uhájili, ale v závěru jsme se ještě zapotili. Hosté zaprvé rozběhali únavu ze soustředění a zvedli svoji hru, ale hlavně my jsme neudrželi tempo z první půle.

Další přípravné utkání hrajeme v neděli 19.2. ve 13:00 opět na umělé trávě na Tatranu . Čeká nás zase o úroveň náročnější soupeř, kategorie U 17 FK Hodonín. Přijďte nás proti tradičnímu rivalovi povzbudit.

Vojtěch Ševela (80) – Marian Borovský (80), Boris Čapka (80), Aleš Radakovič (80), Michal Tábora (72) – Jakub Blaha (70), Šimon Zapletal (72), Petr Kalina (80), Adam Žůrek (70) - Patrik Ďurina (70), Marek Kališ (65)

Náhradníci: Rostislav Růžička (61)

Trenéři: David Pazdera, Josef Jírava

Góly: 10´ 1:0 Žůrek – obstřelení brankáře po chybě obránce

11´ 2:0 Kališ (Zapletal) - zisk míče záložníkem a střela pravačkou útočníka

19´ 3:0 Ďurina (Zapletal) - pěkná kombinační akce a míč za obranu

21´ 4:0 Kališ (Borovský, Žůrek) - centr zprava a zakončení po souboji spoluhráče

27´ 4:1 - lehká střela ze šestnácti metrů po naší ztrátě v rozehrávce

36´ 5:1 Zapletal (Kališ) - pěkná kombinační akce středem obrany

59´ 5:2 - tvrdá střela ze šestnácti metrů přes obránce

77´ 5:3 - dorážka soupeře po předchozím výborném zákroku brankářeVítězné utkání