s

Nábory našeho fotbalového klubu MSK Břeclav

Můj první gól - pojďte ho vstřelit s námi

 

 

Městský sportovní klub Břeclav pořádá nábory kluků i holek ročníku 2005 a mladších do fotbalových přípravek. Děti si v našem klubu budou moci pod vedením zkušených trenérů vyzkoušet různé sportovní disciplíny a především se přiblížit nejpopulárnější kolektivní hře na světě - fotbalu. Naučíme ho hrát fotbal, sportovat, spolupracovat v kolektivu a v neposlední řadě si najde nové kamarády. 

 

MÁTE ZÁJEM SE NÁBORŮ ZÚČASTNIT? Neváhejte a kontaktujte osoby uvedené níže. Rádi Vám pomůžeme a sdělíme potřebné informace.  Máte jiné dotazy? Můžete nás kontaktovat také mailem na klub@mskbreclav.cz  a do předmětu zprávy uveďte NÁBORY. 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kdy? - Každé pondělí, středu a čtvrtek vždy od 17:30

 

Kde? - Na stadionu MSK Břeclav, Třída 1.máje (vedle obchodního domu Lidl), zájemci hlaste se u trenérů

 

Co s sebou? - Pevná obuv (ne sálová), tričko a trenýrky

 

Kontaktní osoby:

Martin Marták     
tel.: 724 153 217     

 

Fotbalový klub MSK Břeclav se svými přibližně třista aktivními členy patří k největším sportovním klubům v Břeclavi a okolí. Mládežníci hrají vyšší české soutěže. V současné době má MSK Břeclav tři družstva dospělých, dvě dorostenecké kategorie, čtyři žákovské týmy a pět týmů přípravek.

 

HRÁT FOTBAL S NÁMI - TO NENÍ JEN FOTBAL 

 

Galerie

Klub podporuje nadacní fond Modrý hrochNávšteva reprezentacního zápasu CR – ArménieNávštevy zápasu FC Victorie PlzenProfesionální focení hrácu123
456